j4age Visitor Details

nieznany

Unknown Bot
Your IP: 3.236.223.106

JoomlaWatch Visitors98.6%Poland Poland
1.3%China China

Bieżący tydzień: 19
Poprzedni tydzień: 41
Bieżący miesiąc: 60
Ogółem: 73


JoomlaWatch Users

JoomlaWatch Agent

JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval
Start Nowiny Witaj u Joomla!
Witaj u Joomla! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 14 października 2006 17:00

Joomla! LogoJoomla! to system zarządzania treścią [CMS] i szkielet projektowy (framework) do tworzenia wydajnych, wysoce interaktywnych, wielojęzycznych witryn internetowych, portali społecznościowych, blogów i aplikacji eCommerce. Należy do wielkiej rodziny projektów Open Source - programów z jawnym kodem źródłowym.

Joomla! oferuje łatwy w użyciu interfejs graficzny, który upraszcza zarządzanie i publikowanie rozbudowanych treści, w tym HTML, dokumenty oraz rozmaite media. Joomla! jest używany przez różnorakie organizacje do publikowania serwisów internetowych, intranetowych i ekstranetowych oraz ma wsparcie wielotysięcznej społeczności.

Z pełną udokumentowaną biblioteką zasobów deweloperskich Joomla! pozwala na dostosowanie każdego aspektu witryny do własnych potrzeb, wliczając w to prezentację, wygląd, zarządzanie oraz szybką integrację z aplikacjami innych projektantów.

Joomla! posiada bogate dziedzictwo oraz był wielokrotnie nagradzanym CMS-em. Teraz, z „większą mocą pod maską”, Joomla! „przerzuca biegi” i dostarcza projektantom siły, czyniąc doświadczenie zdobywane przez użytkownika bardziej przyjaznym. Dla tych, którzy zawsze chcieli podnosić użyteczność, Joomla! 1.5 będzie dokładnie tym, czego potrzebują.

Nowy gruntownie przebudowany framework (szkielet) oraz wysoce sprawnie działająca i efektywna grupa deweloperów oddaje w nasze ręce CMS nowej, następnej generacji. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym budowniczym systemów czy kompletnym ignorantem w pracy z Joomla!, i tak przejdziesz na wyższy poziom, jeśli chodzi o dostarczanie treści.

„Więcej niż CMS” jest czymś, co chcieliśmy osiągnąć, projektując niewiarygodnie potężne i elastyczne API dla Joomla!. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie Twojego kreatywnego umysłu, aby uczynić Joomla! właśnie dla Ciebie łatwiejszym w użyciu niż było przedtem.

Zastanawiasz się nad utworzeniem strony internetowej? Wybierz Joomla!.

Poprawiony: poniedziałek, 26 kwietnia 2010 22:00
 
Copyright © 2024 ddns. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.